Publicat 24 Iul 2019 | Reactualizat 21 Aug 2019 | Expiră 23 Aug 2019

Coordonator santier

1 post

Candidatul ideal

- Studii superioare tehnice (inginer constructor);
- Experienta de lucru in domeniul constructiilor, minim 5 ani;
- Flexibilitate in program si decizii, disponibilitate la program prelungit;
- Abilităţi de planificare, organizare şi coordonare a activităţilor desfăşurate;
- Persoană foarte organizată, cu un spirit de observaţie dezvoltat şi orientare către detalii;
- Experienta in coordonarea subcontractorilor si a tuturor entitatilor implicate in derularea proiectelor;
- Foarte bune abilitati de comunicare;
- Foarte bune competente de organizare, planificare, coordonare, control, capacitatea de a lua decizii;
- Capacitate de analiza si sinteza, orientare catre respectarea termenelor si atingerea rezultatelor finale.

Descrierea jobului

- Organizează activitatea echipelor și coordonează execuția lucrărilor;
- Urmărește realizarea lucrărilor în termen și controlează calitatea lucrărilor executate;
- Asigură asistență tehnică;
- Urmăreşte şi coordonează unele activităţi directe de execuţie ale subcontractorilor și furnizorilor de servicii;
- Administrează documentele la nivelul lucrărilor gestionate;
- Elaborează documentele privind planificarea derulării lucrărilor şi realizează situaţii privind stadiul lucrărilor;
- Întocmește necesarul de materiale pentru lucrări specific;
- Urmărește utilizarea în lucru a echipamentelor de muncă;
- Urmărește și respectă execuția lucrării în conformitate cu documentația de execuție, prescripțiile tehnice aplicabile;
- Răspunde de execuția lucrărilor de construcții si de montaj, și de efectuarea înregistrărilor aferente, de respectarea termenelor din contracte.

Descrierea companiei

Dezvoltator imobiliar.

Coordonator santier  -  METROPOLITAN REZIDENTIAL SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles