Publicat 10 Mar 2008 | Expiră 10 Mar 2008

coordonator retea vanzari

CONFIDENTIAL
1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Excelente abilitati de comunicare,
Persoana organizata, corecta, dedicata, lider, cu solide cunoştinţe şi abilităţi practice necesare activitatii de vanzare, cu afinităţi, legături şi contacte în mediile de afaceri locale şi regionale
Fire dinamică, pasionata de cunoaştere, comunicare şi relaţionare, analiză-sinteză şi exploatare a informaţiei

Descrierea jobului

Planificarea, coordonarea şi controlul indeplinirii strategiilor de vanzare si marketing;
- Coordonarea strategiei de dezvoltare a reţelei de vânzare;
- Elaborarea şi urmărirea activitatilor de ofertare, negociere si incheiere de contracte
- Managementul activitatii si rezultatelor echipei
- Formarea , dezvoltarea si instruirea teoretica si practica a echipei
- Negociere si vanzare directa

Beneficii: carte munca cu salariu foarte atractiv +comision din vanzarile echipei,
Logistica si training gratuit

companie multinationala, lider pe piata serviciilor financiare

Expirat

Angajator CONFIDENTIAL

Angajatorul a ales ca denumirea companiei să nu fie făcută publică.

Numele companiei va fi dezvăluit doar celor ce vor fi contactați de către angajator.

coordonator retea vanzari  -  CONFIDENTIAL