Coordonator resurse umane

CONFIDENTIAL - 1 poziție

Candidatul Ideal

- Absolvent studii superioare;
- Experienta relevanta in activitati de administrare de personal si recrutare de minim 3 ani;
- Cunostinte avansate Microsoft Office;
- Abilitatea de a prioritiza sarcini multiple;
- Foarte bune abilitati de comunicare si relationare;

Descrierea jobului

Descrierea jobului:
• Gestionarea documentelor legate de personal relationat cu CIM, fişa postului, acte adiţionale, cereri, adeverinţe, pontaje, procese verbale de predare-primire, fişe SSM sau medicina muncii, concedii, planificări, etc.), CCM, ROI, etc
• Recrutare si selectie de personal
• Evaluari periodice ale angajatilor;​
• transmiterea informatiilor in registru specific Revisal
• Transmiterea de documente, informaţii şi rapoarte specifice activităţii desfasurate.
• Creare sisteme, procese, proceduri;
• Coordonarea activitatiilor de recrutare si payroll din departament
Benficii:
- Salariu corelat cu piața
- Tichete de masa
- Laptop
- Telefon mobil
- Asigurare medicală privata
- Prime de Paște și de Crăciun
Publicat 6 Iun. 2022 Reactualizat 4 Iul. 2022 Expiră 6 Iul. 2022

CONFIDENTIAL

Companie verificată
Compania este înregistrată oficial pe website-urile autorităților și ministerelor naționale, iar informațiile declarate de aceasta în momentul creării contului corespund cu cele din sursele oficiale.
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos

Permite activarea pentru a beneficia de avantajele lor.

Poți administra oricând setările aici.