Publicat 15 Oct 2019 | Reactualizat 12 Nov 2019 | Expiră 15 Nov 2019

COORDONATOR RESTAURANT SI CATERING ZEBRA CLUJ

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Experienta relevanta in activitati de gestiune bunuri, coordonare activitati de restaurant si catering
Rigurozitate in respectarea atributiilor de serviciu si a procedurilor interne;
Rezistenta la stres;
Capacitatea de a face lucrurile corect si la timp;
Este foarte ordonat si atent la detalii;
Amabil cu clientii si colaboratorii.

Descrierea jobului

Gestionarea tuturor stocurilor de materii prime;
Receptia fizica a bunurilor in depozit si confruntarea documentelor de intrare cu bunurile primite efectiv; verificarea documentelor privind calitatea si valabilitatea bunurilor;
Verificarea stocului de materii prime din depozit si inventarierea lor periodica;
Transmiterea imediata a documentelor privind intrarea bunurilor in gestiune catre contabilitate;
Pastrarea in depozit a bunurilor etichetate si marcate corespunzator (termen de valabilitate, data deschidere ambalaj etc.);
Transferul scriptic in softul de contabilitate al bunurilor din depozit in gestiunea destinatara la momentul eliberarii acestora din depozit;
Inregistrarea productiei de produse preparate in momentul realizarii acestora prin intermediul raportului de productie, direct in softul de contabilitate;
Realizarea aprovizionarii cu materii prime in functie de necesar, astfel incat sa existe in permanenta pe stoc materia prima necesara realizarii produselor preparate;
Planifica si coordoneaza activitatea zilnica din restaurant si catering;
Monitorizeaza bucatarii si le organizeaza activitatea acestora;
Preia comenzilor plasate telefonic sau prin intermediul aplicațiilor online, face oferte de pret
Intretine relatia cu clientii

Beneficii:
Salariu motivant, tichete de masa, decontarea transport, abonament de sanatate la o clinica privata, echipa vesela:)

Roxer Grup este o societate pe actiuni, cu o prezenta in piata de peste 25 de ani si aproximativ 60 de salariati. Seriozitatea, grija fata de clienti si fata de angajati ne-au ajutat sa crestem si sa ne dezvoltam in permanenta.
Avem mai multe linii de business, toate integrate in societate, iar de 8 ani avem Restaurantul Zebra Catering, situat pe Calea Baciului 1-3, Cluj.

Te rugam sa accesezi site-ul nostru si pagina noastra de FB, sa afli mai multe detalii despre noi.
www.zebracateringcluj.ro

Expirat
COORDONATOR RESTAURANT SI CATERING ZEBRA CLUJ  -  Roxer Grup SA

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles