Publicat 08 Mar 2019 | Reactualizat 05 Apr 2019 | Expiră 08 Apr 2019

Coordonator Receptii Spitale

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Esti potrivit pentru noi, daca esti:

• O persoana cu atitudine orientata spre identificarea & solutionarea problemelor;
• Organizat si iti planifici activitatea pentru atingerea obiectivelor;
• Experimentat in gestionarea situatiilor dificile dar si in managementul unei echipe;
• Orientat spre client (este importanta construirea unei foarte bune relatii cu clientul intern).

Descrierea jobului

Iata cum vei contribui la reusitele companiei si care vor fi atributiile tale:

• Te vei implica in standardizarea si eficientizarea activitatii departamentelor de Receptie, Billing si Birou de Internari din cadrul spitalelor in concordanta cu strategia si obiectivele strategice ale departamentului Operational;
• Impartasirea de bune practici identificate in locatii;
• Vei oferi suport operational pe aplicatiile si sisteme interne pentru personalul nou angajat din RM;
• Vei implementa procedurile standard Regina Maria privind fluxurile de Inpatient;
• Vei asigura controlulul calitatii operatiunilor din Receptii, Billing si Birou de Internari prin monitorizarea si adaptarea permanenta a fluxurilor de lucru si a indicatorilor care tin de receptii;
• Vei gestiona si supraveghea situatiile deficitare aparute la incasare / inchidere de tura conform Procedurii de gestionare a incasarilor.
• Vei monitoriza respectarea regulilor interne de tratare a pacientilor in receptie si Birou de Internari.

Rețeaua de sănătate REGINA MARIA și-a câștigat poziția de lider pe piața medicală românească, prin calitatea serviciilor oferite și prin grija permanentă, manifestate atât în interiorul companiei, față de angajați, cât și în exterior, față de pacienți și parteneri. Astăzi, la 23 de ani de la înființare, REGINA MARIA înseamnă spitale și maternități recunoscute și acreditate internațional, policlinici multidisciplinare, centre de excelență în tratarea celor mai complicate patologii, laborator de analize cu eticheta Roche Diagnostic și cu o rețea de peste 30 de puncte de recoltare, centre de imagistică dotate cu echipamente de ultimă generație, centre de training pentru medici, o academie pentru asistenții medicali debutanți, precum și primul program integrat de chirurgie minim invazivă și robotică din România. REGINA MARIA, în câteva cifre: peste 180 de clinici partenere în toată țara, peste 22.000 de nașteri, peste 2.200.000 de pacienți tratați, peste 430.000 de abonamente medicale corporate și aproximativ 5500 de angajați și medici colaboratori.

Expirat
Coordonator Receptii Spitale  -  Regina Maria

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles