Coordonator proiecte cu responsabilitati administrative

Bibas Group - 1 poziție
Oraș de lucru
Tipul job-ului
Nivel carieră
Salariu Nespecificat
Limbă străină
Permis conducere

Candidatul Ideal

Esti o persoana cu spirit analitic,atenta la detalii,responsabila si iti doresti sa lucrezi intr-un mediu in care excelenta primeaza? Alatura-te echipei BIBAS GROUP.
Pentru reusita in aceasta misiune este nevoie de :
- Excelente capacitati de organizare si de respectare a termenelor
- Persoana dinamica,determinata,comunicativa si meticuloasa
- Capacitate de a lucra in echipa si spirit de initiativa
- Orientare catre client
- Cunoasterea limbii engleze (constituie avantaj)
- Cunostinte solide de operare PC
- Bune cunostinte ale pachetului Office ( Excel,Word etc )
- Cunostinte operare in sistemul Charisma ( constituie avantaj )
- Minim studii medii

Descrierea jobului

Atributiile postului :

- interactiune & comunicare cu managerul de proiect si specialist achizitii
- mentine actualizat centralizatorul aferent proiectelor
- efectueaza receptia facturilor de marfa si echipamente
- efectueaza emiterea facturilor de vanzare si de stornare
- efectueaza introducerea facturilor de achizitii
- efectueaza crearea de articole, gestiuni, departament, partener
- efectueaza verificari de gestiune pentru clienti
- intocmeste avize/transferuri/bonuri de consum
- efectueaza emiterea de packing list

Bibas Group este unicul distribuitor autorizat al Segafredo Zanetti in Romania si reprezentantul exclusiv in tara al produselor si serviciilor Segafredo Zanetti Linea Bar. Propune solutii la cheie - consultanta, proiectare (concept, arhitectura, design) furnizare de produse, de echipamente profesionale si de mobilier - pentru orice tip de locatie din domeniul HORECA
Printre ofertele integrate clientii nostri beneficiaza de servicii complete pentru specialitatile de cafea italiana , de inghetata artizanala italiana si de produse de cofetarie tipic italienesti (MEC3). MEC3 este o companie italiana, lider mondial in producerea ingredientelor pentru inghetata artizanala si cofetarie, fiind recunoscuta pe aceasta piata casi cel mai important inovator de produse.
Printre ofertele integrate clientii nostri beneficiaza de servicii complete pentru specialitatile de cafea italiana, de inghetata artizanala italiana si de produse de cofetarie tipic italienesti. Grupul de firme asigura consultanta, traininguri de specialitate, implementare de concepte si service specializat pentru echipamentele furnizate.
Publicat 17 mai 2022 Reactualizat 14 iun. 2022 Expiră 16 iun. 2022
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos