COORDONATOR PROIECT

EUGENE ESTATE - 4 poziții
Oraș de lucru Toate oraşele
Studii
Salariu 8000 RON
Limbă străină Nespecificat
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

DESCHIDEM NOI BIROURI IN ROMANIA SI CAUTAM PARTENERI ASTFEL,

Candidatul ideal :
- Experiență în vanzari reprezinta avantaj
- Bune abilități de comunicare si negocieri
- Spirit antreprenorial
- Persoană carismatică, pozitivă și dinamică, orientată spre creștere personală si profesională
- Perseverență și focalizare în atingerea obiectivelor personale cat si a echipei
- Spirit de echipă
- Orientat către calitate si rezultate

Descrierea jobului :
  • Prospecteaza piata si face previziuni pentru fundamentarea strategiei de colaborare cu persoanele implicate in tranzactionarea de proprietati.
  • Mentine si dezvolta/ recruteaza structura echipei , coordoneaza,monitorizeaza si evalueaza activitatea acestora;
  • Sustine echipa de vanzare din subordine in desfasurarea activitatii, atat prin observatii si demonstratii referitoare la aspectele intalnite in procesul de vanzare, cat si prin participarea la intalniri directe cu potentialii clienti;
  • Transmite periodic informari cu privire la schimbarile survenite in piata ce isi au impact in activitatea companiei si relationeaza ;
  • Urmareste aplicarea corecta a strategiilor adoptate de conducerea companiei mama pentru indeplinirea obiectivelor si propune imbunatatiri atunci cand considera ca e cazul;
  • Prospecteaza, abordeaza si notifica jucatori importanti ai pietei imobiliare pentru demararea sau perpetuarea colaborarii cu acestia;
  • Respecta instrucţiunile specifice activitatii si reglementarilor transmise de conducere
  • Este responsabil pentru cunoasterea si aplicarea prevederilor Regulamentului Intern si a procedurilor interne al companiei;

Descrierea jobului

BENEFICII:
- Training profesionist in cadrul companiei finalizat cu diploma de specialitate
- Flexibilitate pentru a gestiona timpul de lucru
- Apartenenta la o echipa de succes in cadrul unei companii cu o vechime de peste 20 de ani in Romania.
- Pachet salarial motivant mult peste media pietei
- Mediu de lucru modern si flexibil.;
- Bonusuri de performanta individuale cat si din coordonarea echipei
- Proiecte de dezvoltare motivante din punct de vedere profesional.

Eugene Estate, compania de consultanță imobiliară, specializată în rezidențial a fost înființată în anul 2000. Încă de atunci Eugene Estate a funcționat ca un liant bazat pe perfecționare și profesionalism între compania de consultanță imobiliară și clienții săi. De-a lungul timpului, Eugene Estate a oferit consultanță și servicii pentru peste 10.000 de tranzacții imobiliare.

Volumul mare de tranzacții intermediate, colaborarea cu jucători importanți din segmentul rezidențial și comercial, prezența activă în media și online, au impus Eugene Estate ca una dintre companiile imobiliare de top la nivel național. În prezent compania își desfășoară activitatea având două puncte de lucru, în București și Timișoara. Echipa de peste 100 de oameni specializați în vânzări și domenii precum marketing, juridic și financiar, au făcut ca Eugene Estate să ajungă să fie soluția optimă pentru nevoile de servicii imobiliare complete. În toată dinamica pieței imobiliare din România din ultimii 19 ani, Eugene Estate a construit o poveste de succes ca urmare a poziționării nevoilor clienților în centrul atenției.

Premiile nostre:

Iunie 2020 - Gala CPI - Agenția anului 2019 în România Iunie 2020 - Gala CPI - Creșterea spectaculoasă a anului 2019

Martie 2018 - Gala Profesionistilor in Imobiliare - Cea mai puternica agentie Timisoara Martie 2017 - Gala Profesionistilor in Imobiliare - Agentia anului Timis Februarie 2016 - Gala Profesionistilor in Imobiliare - Cea mai mare agentie Timis Mai 2015 - Uniunea Agentiilor Imobiliare - Tranzactia anului Aprilie 2014 - Uniunea Agentiilor Imobiliare - Cea mai buna campanie marketing Februarie 2012 - Asociatia Antrepenorilor din Romania - Premiul I Timis - Companii imobiliare.

Publicat 14 oct. 2021 Reactualizat 11 nov. 2021 Expiră 13 nov. 2021
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos