Publicat 17 Aug 2008 | Expiră 16 Sep 2008

COORDONATOR PROIECT DEPARTAMENT VANZARI

CONFIDENTIAL
1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

- STUDII SUPERIOARE FINALIZATE SAU IN CURS;
- EXPERIENTA RELEVANTA IN COORDONAREA UNEI ECHIPE;
- CAPACITATE DE A IMPLEMENTA SI DE A ANALIZA REZULTATELE UNUI PROIECT;
- ORIENTARE SPRE REZULTATE, SPRE CLIENT SI SPRE SATISFACTIA ACESTUIA;
- ABILITATI DE COMUNICARE, NEGOCIERE SI RELATIONARE;
- PERSOANA AMBITIOASA, PERSEVERENTA, FLEXIBILA, ADAPTABILA SI AUTOMOTIVANTA.

Descrierea jobului

RESPONSABILITATI:
- PARTICIPA LA REALIZAREA UNUI PROIECT DE DEZVOLTARE;
- ASIGURA IMPLEMENTAREA UNOR OBIECTIVE STRATEGICE PRIN ACTIUNI;
- PARTICIPA LA ELABORAREA PROCEDURILOR ORGANIZATIONALE SI FUNCTIONALE;
- URMARESTE SI ANALIZEAZA ATINGEREA INDICATORILOR DE PERFORMANTA;
- STABILESTE COMPONENTA ECHIPEI DE LUCRU SI COORDONEAZA ACTIVITATEA ECHIPEI IN VEDEREA ATINGERII OBIECTIVELOR STABILITE;
- DELEAGA SI VERIFICA ACTIVITATI;
- EVALUEAZA ACTIVITATEA ECHIPEI SI MEMBRII ACESTEIA;
- REALIZEAZA ACTIVITATI IN VEDEREA MOTIVARII MEMBRILOR ECHIPEI;
- ASIGURA O BUNA COMUNICARE SI COLABORARE CU RESPONSABILUL DIN ECHIPA DE RESURSE UMANE SI ECHIPA SA;
- ASIGURA O BUNA COMUNICARE SI REZOLVARE A CONFLICTELOR;
- PROPUNEREA INVESTITIILOR JUSTIFICABILE NECESARE.

BENEFICII:
- POSIBILITATEA DE A LUCRA IN CADRUL UNEI ECHIPE DE MANAGEMENT DESCHISA;
- SUPORT SI SUSTINERE IN DESFASURAREA ACTIVITATII DIN PARTEA ECHIPEI DE MANGEMENT.

Descrierea companiei

LOCATIA DE LUCRU:
- IASI.

GRUP DE FIRME CU ACTIVITATI IN DIFERITE DOMENII ( PRODUCTIE MOBILIER, VANZARI, AMENAJARI INTERIOARE, PRESTARI SERVICII, ETC), DEZVOLTA IN PREZENT O STRUCTURA DE VANZARI PRIN INTERMEDIUL MAGAZINELOR PROPRII.

MAI MULTE DETALII LA : www.cariere.ttx.ro

Expirat

Angajator CONFIDENTIAL

Angajatorul a ales ca denumirea companiei să nu fie făcută publică.

Numele companiei va fi dezvăluit doar celor ce vor fi contactați de către angajator.

COORDONATOR PROIECT DEPARTAMENT VANZARI  -  CONFIDENTIAL