Coordonator proiect / Consultant vanzari

Oraș de lucru
Tipul job-ului
Salariu Nespecificat
Limbă străină
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

Persoana cu abilitati bune de comunicare, relationare si vanzare
Persoana pasionata de design / amenajari interioare
Experienta in domeniu minim 2 an
Abilitate organizatorica/gestionare eficienta a timpului;
Capacitate de a respecta termene limită;
Cunostinte operare PC – MsOffice (word, excel);
Cunostinte de limba engleza (scris/ vorbit);
Experienta pe un post similar - sunt necesare cunostinte despre produsele necesare amenajarii unui spatiu (materiale folosite pentru fabricarea mobilierului la comanda, corpuri de iluminat, tapet, obiecte sanitare etc)
Cunoștințe de SketchUp, 3DMax - reprezinta un avantaj

Descrierea jobului

Analiza si intelegerea proiectului
Propunerea de amenajare cu produse
Realizarea ofertelor de pret pentru mobilier si alte produse necesare amenajarii spatiului (corpuri de iluminat, tapet, ceramica, obiecte sanitare etc)
Lansarea de comenzi si urmarirea derularii acestora
Mentinerea legaturii cu clientii si acordarea de asistenta pe toata durata de desfasurare a proiectelor

Beneficii:
Salariu motivant
Bonusuri in functie de performanta

Servicii complete de amenajare si utilare a spatiilor - design interior, productie mobilier, import si distributie pentru toate tipurile de produse necesare amenajarii spatiilor.
Publicat 22 iun. 2021 Reactualizat 30 iun. 2021 Expiră 22 iul. 2021
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos