Coordonator parc auto

MEGACONSTRUCT SA - 1 poziție
Oraș de lucru
Tipul job-ului
Salariu Nespecificat
Limbă străină Nespecificat
Industrii
Permis conducere

Candidatul Ideal

- Studii superioare;
- Experienta relevanta minim 2 ani;
- Cunostinte (bune) de operare PC (MS Office);
- Permis de conducere de minim 3 ani( categoria B)
- Punctual, dedicat profesiei;
- Bune abilitati de planificare, capabil de lucru sub presiunea unor termene limita.

Descrierea jobului

- Gestioneaza asigurarea functionarii parcului auto;
- Asigura fluxul de informatii dinspre si catre soferi;
- Verifica, tine evidenta si actualizeaza documentele autovehiculelor parcului auto;
- Asigura verificarea starii tehnice a autovehiculelor;
- Asigura permanent masini si utilaje in stare de functionare pentru zonele desemnate;
- Intocmeste rapoarte catre superiori- saptamanale si/sau la cerere;
- Efectueaza activitati in relatii cu diverse institutii (banci, posta etc);
- Diverse sarcini administrative in cadrul firmei.

S.C. MEGACONSTRUCT S.A. este o societate ce functioneaza in conformitate cu legislatia din Romania. Este una dintre companiile importante ce activeaza in domeniul distributiei de gaze naturale, ocupand un loc semnificativ pe piata romaneasca de distributie si furnizare de gaze naturale.
Publicat 12 mai 2022 Expiră 11 iun. 2022