Publicat 21 Iul 2019 | Reactualizat 24 Iul 2019 | Expiră 21 Aug 2019

COORDONATOR / ORGANIZATOR TRANSPORT PERSOANE

2 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

- Persoana comunicativa, bune abilitati de organizare si planificare.
- Cunostinte de limba engleza/italiana - vorbit.
- Rezistenta fizica si nervoasa;
- Abilitati de operare MS Office, Internet, Bursa de Transport

Descrierea jobului

CERINTE:
-studii medii sau superioare;
- curs ARR coordonator transport
- cunostinte operare PC (Word, Excel, Internet)
- preluarea comenzilor de la client;
- planificarea curselor;
- experienta de cel putin 1 an in coordonare echipe
- experienta relevanta in posturi similare constituie un avantaj
- cunoasterea unei limbi de circulatie internationala (engleza/italiana)
- aptitudini de comunicare, planificare si negociere
- seriozitate, dinamism, meticulozitate si adaptabilitate
- permis de conducere
-monitorizarea comenzilor primite de la client pana in momentul efectuarii curselor;
-mentinerea relatiei cu clientii;
-mentinerea relatiei cu furnizorii;
-Sa organizeze transporturile in cele mai bune conditii, cu respectarea calitatii si termenelor cerute de standardele firmei.
- Organizarea si coordonarea activitatii zilnice pentru flota si contractele alocate
- Optimizarea rutelor, comunicarea cu conducatorii auto si supravegherea desfasurarii curselor
- Urmarirea, centralizarea, optimizarea costurilor (consum combustibil, taxe de drum)
- Intocmirea de rapoarte periodice privind activitatea si performantele flotei alocate
- Instruirea permanenta a conducatorilor auto cu privire la normele legale specifice activitatii si modul de completare si pastrare a documentelor
-optimizarea costurilor de transport;
OFERIM:
Salariu competitiv, telefon,
Mediu de lucru tanar, placut.

Gandalagi SRL și-a început activitatea în anul 2009, fiind pionier în serviciile de transport între orașele din provincie și aeroport, devenind lider de piață pe acest segment, poziție menținută și în continuare datorită numărului mare de rute acoperite, calitatea serviciilor oferite și a numărului de pasageri. La început am fost doar două persoane, dar acum avem peste 70 de angajați și suntem în continuă expansiune. Avem peste 10 ani de experiență în transportul pasagerilor, atât național cât și internațional. Competiția este acerbă, dar calitatea serviciilor noastre ne-au pus pe primul loc.

Expirat
COORDONATOR / ORGANIZATOR TRANSPORT PERSOANE  -  Gandalagi SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles