Publicat 25 Apr 2019 | Reactualizat 23 Mai 2019 | Expiră 26 Mai 2019

Coordonator Operatiuni Tehnice ID 280279

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Divizia de Vanzari locale si Operatiuni Clienti a Telekom Romania este in cautarea unui nou coleg:

Vrem ca Teleokm Romania să fie un loc plăcut de lucru pentru tine, în care oamenii sunt inspiraţi să-şi atingă potenţialul şi să se dezvolte pe toate planurile.
Promovăm o atmosferă de prietenie, înţelegere şi responsabilitate. Suntem într-adevăr o echipă, ne susţinem, ne ajutăm, ne dezvoltăm continuu ca oameni şi vedem greşelile ca lecţii din care putem învăţa.

Ce pregatire trebuie sa ai:
  • Studii superioare sau medii (de preferat tehnice);
  • Experienta relevanta, de min. 5 ani, in coordonarea echipelor

Ce cunostinte, aptitudini ai nevoie:
  • Stii bine Microsoft Office (MS Word, MS Excel);
  • Ai bune abilitati de relationare si organizare;
  • Ai bune abilitati de coordonare echipe;
  • Esti orientat catre rezultate;

Descrierea jobului

Ce ai de facut:

  • Coordonezi activitatea echipei din subordine, asigurand indeplinirea obiectivelor de performanta stabilite prin discutii regulate despre performanta individuala, sedinte lunare, coaching, etc;
  • Planifici şi organizezi echipele de intervenţii în reţea pentru activităţi de întreţinere corectivă şi preventivă;
  • Asiguri derularea proceselor de furnizare si asigurare a serviciilor de comunicatii electronice la parametri de calitate impusi, cu incadrarea in obiectivele de performanta ale companiei;
  • Urmăreşti permanent utilizarea eficientă a resurselor puse la dispozitie;
  • Urmaresti mentinerea/cresterea bazei de clienti din aria de responsabilitate;
  • Pregatesti periodic rapoarte si analize legate de lucrarile realizate in cadrul echipei;
  • Comunici în mod transparent cu personalul din subordine, astfel încât acesta să fie permanent informat cu privire la obiectivele strategice şi nivelul de performanţă al companiei;
  • Monitorizezi/ Analizezi în timp real performanța activitatilor realizate, , şi iniţiezi măsuri corective atunci.
Daca iti place si vrei sa faci in fiecare zi, ce am scris mai sus, trimite cv-ul tau la mihaela.frasineanu@telekom.ro
Toate CV-urile vor fi păstrate în condiţii de confidenţialitate. Doar candidaţii ale căror aplicaţii sunt selectate vor fi contactati pentru interviu..
Te asteptam cu drag,
Telekom Romaniacând este cazul;

Telekom Romania is a dynamic brand which provides complete, innovative, fixed and mobile telecommunication services tailored to a vast community of customers with about 10 million service contracts. It is part of the Deutsche Telekom group - one of the global integrated communications leaders, present in 51 countries across 5 continents. Our solutions open an infinite world of opportunities to share the most beautiful and emotional experiences with family, friends, colleagues and those around us. Our mission is to enrich people's lives by providing them with fixed and mobile integrated services, state-of-the-art 4G technologies, fiber optics as well as Internet TV, bringing users a new entertainment experience with exclusive and quality content access, on all screens, and advanced interactive features. As far as business customers are concerned, Telekom Romania is the trusted partner of companies, for whom we offer complete communications solutions and IT & C to help companies become more competitive and more agile. Our network is bringing together people, machines and content, connecting them for a better, safer, simpler future. Before applying for this position, we invite you to access the following link: https://www.telekom.ro/information-dev-dataprivacy to inform you about how Telekom Romania processes your personal data. *Only selected candidates will be contacted.

Expirat
Coordonator Operatiuni Tehnice ID 280279  -  Telekom Romania

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles