COORDONATOR OPERATIUNI DEPOZIT

Oraș de lucru
Tipul job-ului
Nivel carieră
Salariu Nespecificat
Limbă străină Nespecificat
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

Ne dorim sa cunoastem persoane :
  • Care vor sa lucreze intr-o echipa dinamica, sa invete, sa evolueze;
  • Cu capacitatea de coodonare si motivare a echipei;
  • Cu capacitatea de a gandi in mod independent, de a lua initiativa si de a fi inovatoare;
  • Dinamice, flexibile, ambitioase, care stiu sa comunice si sa negocieze;
  • Cu studii superioare;
  • Care au cunostinte MS Office (Word, Excel);
  • Care au vechime minim 3 ani pe o pozitie de coordonare.

Descrierea jobului

Asteptam de la tine sa:
  • Conduci si coordonezi activitatea depozitului;
  • Supraveghezi operatiunile de zi cu zi;
  • Stabilesti obiectivele operationale;
  • Coordonezi activitatea angajatilor din subordine pentru a atinge obiectivele calitative si cantitative si respectarea procedurilor interne;
  • Colaborezi indeaproape cu toti managerii din diviziei pentru a te asigura ca activitatea se desfasoara fara problem;
  • Verifici si urmaresti productia din depozite precum si pe cea din retele;
  • Stabilesti compunerea de articole noi pentru retele (productie);
  • Coordonezi procesul de receptive a marfii precum si pregatirea comenzilor in depozit;
  • Cauti solutii pentru eficientizarea activitatii din depozit.
Ce iti oferim:
  • Un pachet salarial atractiv;
  • ​​Posibilitatea de dezvoltare profesionala si instruire constanta
  • Decontare abonament CTP-Cluj;
  • Bonuri de masa.
Te invitam, sa explorezi online lumea Perpetuum ( perpetuum.ro) si sa-ti faci o idee despre ceea ce facem.

Daca esti interesat, atunci VREM SA TE CUNOASTEM !

Perpetuum si-a dezvoltat timp de 20 ani expertiza in PARDOSELI (mocheta, parchet, covoare, linoleum si covor PVC, accesorii, podele de exterior, gazon sintetic, gresie & faianta) si TEXTILE (perdele, draperii, tapiterii, lenjerii de pat, prosoape si halate, fete de masa). Pe langa produsele pentru amenajarea modului de viata, fie el profesional (HORECA, birouri, etc.) sau rezidential (apartamente si case private), Perpetuum asigura SERVICII de consultanta, montaj, cusut, transport.
Publicat 28 sept. 2021 Reactualizat 28 oct. 2021 Expiră 28 oct. 2021
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos