Coordonator on-site, program de munca part-time

CSI ROMANIA SRL - 1 poziție
Oraș de lucru
Tipul job-ului
Departamente
Salariu Nespecificat
Limbă străină
Industrii
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

Cerinte

Studii superioare tehnice
Cunoştinţe de bază în domeniile mecanic, electric și al automatizărilor industrial
Experienţă în coordonarea unei echipe
Cunostinţe de limba engleză: scris/vorbit la nivel avansat
Cunostinţe MS Office, Outlook, ERP
Excelente abilități de organizare și planificare

Descrierea jobului

Coordonează întreaga activitate a departamentului On-site
Asigură necesarul de personal și planifică activitatea de montaj și punere în funcțiune la sediul clienților a echipamentelor pentru automatizări industriale
Menține legătura cu Managerul Installation & Commissioning Olanda în vederea desfașurării în condiții optime a delegațiilor
Identifică și se asigură că sunt îndeplinite condițiile speciale de delegație pentru fiecare destinație
Se asigură de echiparea corectă și completă a persoanelor care pleacă în delegație privind echipamentul de lucru și sculele necesare desfășurării activității
Participă la selecția, instruirea și evaluarea personalului din subordine
Efectuează instruirea echipei de delegație privind regulamentul de delegație și descrierea proiectului la începutul fiecărui proiect sau după caz înaintea începerii delegației

Beneficii

Mediu de lucru multinațional
Salariu motivant
Bonus bazat pe performanță
Oportunități de dezvoltare
Asigurare medicală privata
Pensie privata
Tichete de masă
Decont transport

Infiintata in 2004 la Cluj-Napoca ca parte a grupului CSi, cu sediul central in Olanda, CSi Romania dezvolta si produce o gama larga de echipamente de manipulare si transport, destinate bunurilor de larg consum.

Competitivitatea CSi Romania se remarca atat in ceea ce priveste tehnologia utilizata, calitatea produselor cat si complexitatea lor.

Pentru mai multe detalii va rugam accesati: www.csiportal.com

Publicat 12 mai 2022 Expiră 11 iun. 2022