Publicat 12 Mar 2008 | Reactualizat 10 Apr 2008 | Expiră 12 Apr 2008

Coordonator marketing si vanzari

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

- Bune cunostinte de marketing si vanzari;
- Persoana responsabila, organizata, sociabila, comunicativa, atenta la detalii;
- Cunostinte PC, MS Office, E-mail, Web etc.;
- Experienta prealabila in advertising si productia publicitara constituie un avantaj;
- Cunostinte de limba engleza;

Descrierea jobului

- Administrarea si dezvoltarea portofoliului de clienti;
- Negocierea si inchierea contractelor de publicitate;
- Lansarea de activitati specifice de marketing;
- Analiza concurentei;

TOTAL GRAVURA este o agentie specializata in servicii de gravura mai ales dar cu o oferta de servicii si produse mult mai ampla.
Filosofia noastra se bazeaza pe rezultate concrete obtinute prin imbinarea eficienta a elementelor de design, comunicare si marketing.

Expirat
Coordonator marketing si vanzari  -  SC Total Gravura SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles