Publicat 14 Ian 2021 | Expiră 13 Feb 2021

Coordonator magazine

1 post

Candidatul ideal

  • Persoana dinamica si comunicativa;
  • Experienţa relevanta în vânzări;
  • Experienta in coordonarea unei echipe reprezinta un avantaj;
  • Capacitate de a coordona şi conduce o echipa;
  • Capacitate decizionala,
  • Excelente abilităţi de comunicare şi negociere;
  • Aptitudini organizatorice, iniţiativă, flexibilitate;
  • Permis de conducere categoria B (reprezinta un avantaj);
  • Studii superioare;

Descrierea jobului

  • Coordonarea magazinelor din zona alocata, conform standardelor companiei;
  • Recrutarea, pregatirea si dezvoltarea personalului;
  • Indrumarea si motivarea echipei; acordarea suportului necesar pentru maximizarea performantelor;
  • Implementarea de planuri si strategii, in vederea atingerii tuturor obiectivelor de vanzari si a imbunatatirii calitatii serviciilor;
  • Indeplinirea obiectivelor de vânzări si a celor de calitate;
Ne dorim ca împreună să:
  • promovam imaginea, produsele și serviciile Vodafone;
  • oferim clienților cea mai bună experiență de vânzare și post-vânzare;
  • folosim vânzarea consultativă și proactivă;
  • luptăm împreună pentru depășirea obiectivelor;
  • contribuim la crearea unui mediu de lucru care să faciliteze succesul echipei;
  • respectăm procesele și procedurile interne având la bază principii etice;
  • ne dezvoltăm permanent și învățăm în fiecare zi să fim mai buni pentru clienții noștri.
Iti vom oferi:
  • ​Salariu atractiv;
  • Bonusuri corelate cu performanta;
  • Oportunitati de dezvoltare profesionala;

Ilex inseamna o echipă dinamică, unită și determinată cu peste 200 de angajați si unul din principalii parteneri Vodafone. Experienta clientilor si calitatea serviciilor sunt pe primul plan in obiectivele noastre, in toate cele 70 magazine din tara. Ne dedicam in a face din pasiunea ta pentru vanzari o cariera.

Coordonator magazine  -  SC ILEX COM SA

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles