Publicat 06 Ian 2015 | Reactualizat 03 Feb 2015 | Expiră 03 Feb 2015

coordonator logistica

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

- cunoaste prevederile legale cu privire la circulatia pe drumurile publice, in trafic intern si international de marfuri
- cunostinte limba engleza
- operare PC, internet (bursa, etc)
- abilitati de comunicare, negociere si putere de convingere
- spirit organizatoric
- Initiativa si capacitate de rezolvare a problemelor in timp scurt
- dorinta de a invata constant lucruri noi
- experienta 2 ani pe un post similar

Descrierea jobului

- Organizarea si controlul activitatilor de logistica
- Organizarea rutelor de transport
- Promovarea si vanzarea serviciilor transport in conformitate cu politicile companiei
- Gestionarea si dezvoltarea portofoliului de clienti si furnizori
- Urmarirea incasarilor si platilor aferente serviciilor de transport
- Coordonarea si supravegherea activitatii conducatorilor auto
- Urmareste modul de intretinere si exploatare a masinilor, starea tehnica si de curatenie
- Intocmirea raporatelor de activitate specifice

Descrierea companiei

consultati www.tta.ro

Expirat
coordonator logistica  -  T&T Access Solutions

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles