COORDONATOR LOGISTICA

COMCEREAL SA - 1 poziție
Oraș de lucru
Tipul job-ului
Salariu Nespecificat
Limbă străină Nespecificat
Permis conducere

Candidatul Ideal

CUNOSTINTE
Operare PC nivel avansat
Repartizarea geografica a zonelor de distributie
Distribuitori/ clienti ,datele de identificare si localizare
Sortimente de produse comercializate, datele logistice ale acestora
Capacitatile de transport ale mijloacelor auto [ cantitate/volum]
Procedurile de lucru cu privire la primirea comenzilor clientilor
Modul de comunicare a programului de livrari
Modul de verificare a documentelor de livrare si transport

Descrierea jobului

Coordonarea si verificarea operatiiunilor de logistica
Preluarea si centralizarea comenzilor de produse
Intocmirea programului de livrari
Coordoneaza activitatea de recuperare a ambalajelor de transport aflate la clienti
Coordoneaza activitatea de verificare a documentelor de livrare si transport, dupa efectuarea livrarilor, in vederea identificarii eventualelor pobleme ivite la receptia produselor la clienti si / sau acceptului la plata a facturilor serviciilor de transport
Publicat 15 oct. 2021 Expiră 14 nov. 2021
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos