COORDONATOR IMPLEMENTARE PROIECTE FONDURI EUROPENE

Oraș de lucru
Tipul job-ului
Salariu Nespecificat
Limbă străină
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

  • Studii superioare economice, tehnice sau management;
  • Absolvirea cursuriloe de manager proiect si accesare fonduri europene constituie avantaj;
  • Minim 1 an experienta in implementare proiecte fonduri europene pentru beneficiari publici;
  • Foarte bune cunostinte operare PC - Word, Excell;
  • Usurinta de a cauta si explora internetul in domeniu;
  • Cursivitate in exprimarea vorbita si scrisa;

Descrierea jobului

  • Intocmirea si implementarea documentatiei in managementul proiectului.

Beneficii:
  • Salariu motivant, care poate creste in functie de implicarea si perfomantele angajatului;
  • Program de lucru : 8:30 - 17:00
  • Cursuri si treiniguri de specialitate;

Recrutam pentru clientul nostru, firma dinamica ce activeaza in accesarea si implementarea proiectelor pe fonduri europene pentru administratia publica locala, proiecte de infrastructura(drum , retele hidroedilitare, iluminat public), achizitii publice, consultanta in accesarea diverselor programe.
Publicat 7 oct. 2021 Reactualizat 4 nov. 2021 Expiră 6 nov. 2021
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos