Publicat 30 Iul 2019 | Expiră 29 Aug 2019

Coordonator grupa - after school cu predare in limba germana

2 posturi

Criterii de selecție

  • Cunostințe de limba germană

Candidatul ideal

Ii place sa lucreze si sa socializeze cu copiii.
Este o persoana creativa, deschisa, capabila sa construiasca relatii solide cu copiii.
Are o atitudine pozitiva si spontaneitate.
Este o persoana inovativa, bine organizata, responsabila, orientata spre performanta, cu dorinta de perfectionare si invatare continua.
Are cunostinte de comunicare in limba germana, nivel avansat.
Are capacitatea de a lucra cu elevii, prin adaptare la tipul psihologic al acestuia.
Are puterea de adaptare rapidă la noi condiţii, prin gasirea de solutii viabile in situatii critice.

Descrierea jobului

Jobul este part-time, 6 ore pe zi, luni - vineri, program 12.30-18.30
Persoana selectata va acorda sprijin copiilor din clasele 0-2, va supraveghea efectuarea temelor si le va corecta, la un nivel ridicat. Toata activitatea se va desfasura vorbind in limba germana, deoarece copiii care participa la cursurile noastre studiaza la scoli cu predare in limba germana.

Responsabilitati:
Asistarea elevilor la efectuarea temelor
Supravegherea permanenta a copiilor din grupa.
Organizarea de activitati educativ-recreative

Beneficii:
Salariu motivant, ajustabil in functie de performante
Vacante si zile libere platite

Descrierea companiei

After school cu predare in limba germana

Coordonator grupa - after school cu predare in limba germana  -  Rappel-Zappel

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles