Publicat 09 Ian 2019 | Reactualizat 06 Feb 2019 | Expiră 09 Feb 2019

COORDONATOR FLUX PRODUCTIE FARMACEUTICA (SEF SCHIMB)

2 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Sediul companiei este in Bragadiru, Ilfov
​Se ofera transport angajatilor de la Piata Unirii, Bucuresti - la sediul companiei (dus-intors)
​Se lucreaza in 3 schimburi (06:00-14:00; 14:00-22:00, 22:00-06:00)

​· Minim 1 an experienta in activitatea de productie farmaceutica
· Experienta in coordonare activitate de productie – prezinta avantaj
· Studii superioare finalizate: Farmacie, Chimie, Biochimie, Biologie
· Abilitati de planificare & coordonare procese

Descrierea jobului

· Coordoneaza activitatea si echipa de productie astfel incat productia planificata sa fie realizata in conditii de eficienta si calitate;
· Asigura organizarea schimbului de lucru, folosirea echipamentelor si a utilajelor;
· Urmareste procesul de productie si modul in care echipa isi desfasoara activitatea;
· Asigura respectarea consumurilor specifice pentru fiecare serie de produs pe fluxul de fabricatie;
· Urmareste modul de completare a documentelor specifice productiei, precum si circulatia corecta a acestora;
· Cunoaste, aplica si respecta parametrii de fabricatie fiecarui produs si Regulile de Buna Practica de Fabricatie in vigoare;
· Cunoaste, respecta si implementeaza legislatia cu privire la activitatea specifica de fabricatie a medicamentelor
· Participa la proiecte de optimizare a productiei;
· Participa la proiecte de imbunatatire a Sistemului Calitatii implementat.

Beneficii:
- Tichete de masa
​- Abonament medical la o retea de clinici private
- Transport asigurat: Piata Unirii – locatia companiei

Înfiinţată în 2001, Laropharm este o companie farmaceutică solidă, cu o dezvoltare armonioasă în domeniile pe care le abordează: cercetare, producţie şi distribuţie.

Expirat
COORDONATOR FLUX PRODUCTIE FARMACEUTICA (SEF SCHIMB)  -  SC LAROPHARM SRL