Publicat 04 Feb 2019 | Expiră 07 Mar 2019

Coordonator filiala

CONFIDENTIAL
1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Cerinte:

  • Operare PC Microsoft;
  • Dexteritate manuala;
  • Foarte buna organizare;
  • Abilitati functionaresti;
  • Constintiozitate, seriozitate;
  • Rigurozitate in realizarea sarcinilor;
  • Capacitate de organizare, de planificare si prioritizare task-urilor.

Descrierea jobului

Responsabilitati:

  • Coordoneaza distributia trimiterilor postale;
  • Solutioneaza cererile, reclamatiile si sesizarile clientilor;
  • Intocmeste graficul/ orarul de derulare a activitatii in biroul postal in raport cu volumul de activitate;
  • Inregistreaza formularele referitoare la trimiterile postale cu confirmare de primire;
  • Planifica impreuna cu curieri rutele in vederea transportului si livrarii corespondentei;
  • Planifica activitatea, concediile, zilele libere ale curierilor in vederea evitarii disfunctionalitatilor, tine evidenta orelor de lucru ale subordonatilor;
  • Propune si implementeaza solutii de imbunatatire si modificare a serviciilor postale existente;
  • Raspunde de indeplinirea tuturor obiectivelor cantitative si calitative specifice postului si agreate impreuna cu compania.

Suntem o companie de servicii postale avand acoperire la nivel national.

Expirat

Angajator CONFIDENTIAL

Angajatorul a ales ca denumirea companiei să nu fie făcută publică.

Numele companiei va fi dezvăluit doar celor ce vor fi contactați de către angajator.

Coordonator filiala  -  CONFIDENTIAL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles