Publicat 02 Mar 2021 | Reactualizat 30 Mar 2021 | Expiră 02 Apr 2021

Coordonator Evenimente (Grup editorial)

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

UNIVERSUL JURIDIC te vrea în echipa sa! Căutăm coleg în cadrul departamentului de marketing.

Studii superioare finalizate - marketing/relații publice
Experiență în organizarea de evenimente online/offline (minimum 2 ani pe o poziție de coordonator)
Experiența în vânzări constituie un avantaj
Foarte bune abilități de comunicare (în exprimarea scrisă și verbală)
Foarte bune abilități de planificare și organizare a activității, atenție la detalii
Bune abilități de multitasking
Abilități de lucru în echipă
Disponibilitate pentru un program flexibil în funcție de evenimentele coordonate și deplasări, la nevoie
Bune abilități de utilizare a calculatorului (MS Office, program de tip ERP, Outlook)
Constituie un avantaj permisul de conducere

Descrierea jobului

Implementarea și coordonarea evenimentelor (online/offline) desfășurate în cadrul companiei (strategie, bugetare, resurse necesare/logistică, implementare, monitorizare, evaluare)
Stabilirea și comunicarea propunerilor de ofertă către parteneri, realizarea planului evenimentului, discuții cu speakerii, agrearea temelor pentru evenimente, acțiuni post eveniment precum
Gestionarea relațiilor contractuale (redactare contracte, facturare, urmărire încasări)
Găsirea de noi furnizori pentru servicii și produse complementare evenimentelor organizate
Participarea activă la menținerea și dezvoltarea relațiilor cu partenerii și furnizorii
Monitorizarea pieței de profil - repetitiv, lunar sau la cerere
Participarea la conferințele/evenimentele companiei și nu numai
Întocmirea de rapoarte specifice către managementul companiei

OFERIM:
- pachet salarial motivant, bazat pe rezultate
- lucru remote/telemuncă și sediu
- oportunitatea de a lucra într-o organizație dinamică, cu o echipă tânără
- posibilitatea de a evolua profesional, în cadrul unei edituri de prestigiu, aflată în proces de permanentă dezvoltare și extindere

Înființată în anul 2001, editura Universul Juridic a devenit unul dintre principalii actori ai pieței de carte juridică din România.
Poziția pe care o ocupă în acest moment editura pe piața de carte juridica se datorează bazelor solide care au fost puse încă de la înființare: respect, seriozitate în relațiile cu colaboratorii noștri și dorința de a dezvolta în permanență editura.

Expirat
Coordonator Evenimente (Grup editorial)  -  Universul Juridic

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles