COORDONATOR ECHIPE DE CURATENIE

S.C.UNITY CONSULTING 1 poziție
Anunț verificat

Candidatul Ideal

  • Absolvent de studii superioare:
  • Experienta de minimum 6 luni in domenii precum: curatenie industriala/ facility/ property management;- reprezinta avantaj
  • Experienta in managementul unei echipe;
  • Cunostinte ale pachetului MS Office (Word, Excel )- nivel mediu/ avansat;
  • Abilitatea de a gestiona, simultan, mai multe proiecte în același timp;
  • Competente de organizare si planificare;
  • Permis de conducere categoria B.
  • Disponibilitatea de deplasare intre localitati, Bucuresti- Constanta, ocazional Tragoviste- Ploiesti

Descrierea jobului

  • Centralizeaza pontajele din toate locatiile;
  • Verificarea activitatii echipelor si asigurarea trainingului pentru acestea;
  • Efectuarea notelor de comanda in platforma interna, pentru necesarul de consumabile;
  • Asigurarea respectarii de către proiect a documentelor contractuale, a managementului calitatii si a sistemelor de sanatate si securitate;
  • Planifica activitatile proiectului in vederea desfasurarii acestora conform termenelor prevazute;
  • Comunicarea si construirea unor relatii puternice cu clientii.
Beneficii

Pachet salarial RON NET+ ore suplimentare
Tichete de masa 20 lei/ tichet
Abonament servicii medicale- Regina Maria
Marire salariala anuala
Prime de sarbatori
Masina de serviciu, telefon, laptop, imprimanta

Descrierea companiei

Furnizor de servicii profesionale de curatenie industriala.

Publicat 2 Iun. 2022 Expiră 2 Iul. 2022
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos

Permite activarea pentru a beneficia de avantajele lor.

Poți administra oricând setările aici.