Publicat 22 Iul 2008 | Reactualizat 20 Aug 2008 | Expiră 22 Aug 2008

Coordonator Echipa Vanzari

2 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Daca esti in cautarea unui post \"caldut\" iti recomandam sa schimbi pagina, pentru a nu ne pierde timpul reciproc. Dar daca esti in cautarea unui job solicitant si foarte bine platit esti in locul potrivit;
Experienta anterioara in vanzarea directa (preferabil credite) este obligatorie (min. 1 an);
Excelente abilitati de comunicare, negociere si relationare interpersonala;
Atentia la detalii, abilitatea de a conduce, motiva si inspira sunt obligatorii;
Incredere in sine, pozitivism si atitudinea proactiva in relatia cu DSA si clientii;
Capacitatea de a lua decizii ca si cum ar fi propria afacere.

Descrierea jobului

Responsabilitati manageriale:
- Crearea unei echipe de vanzari de la 0;
- Identificarea, recrutarea si selectia candidatilor potriviti pentru postul de DSA;
- Participarea zilnica la prezentari in companii impreuna cu membrii echipei de vanzari;
- Planificarea activitatii pentru fiecare membru al echipei in vederea atingerii targetului individual;
- Monitorizarea si evaluarea continua a activitatii si performantelor membrilor echipei de vanzari;
- Pregatire rapoartelor necesare controlului audit.
Beneficii:
- Parte fixa, comision din vanzari, bonus trimestrial;
- Primul pas in dezvoltare catre: Area Manager (+50 subordonati), Regional Manager (+100 subordonati).

Cel mai mare si mai diversificat furnizor de servicii financiare din lume ;
· este prezent in peste 100 de state ;
· are circa 268.000 de angajati ;
· administreaza peste 200 de milioane de conturi in intreaga lume ;
· deserveste peste 190 de milioane de clienti ;
· are peste 100 de ani de istorie in Asia (China, Hong-Kong, India, Japonia, Filipine, Singapore) si Marea Britanie

Expirat
Coordonator Echipa Vanzari  -  BANCA

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles