Publicat 19 Ian 2019 | Expiră 24 Ian 2019

Coordonator echipa vanzari

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Te vei adapta mai repede in echipa noastra de vanzari daca ai urmatoarele calitati:
- entuziasm si atitudine pozitiva in ceea ce faci
- perseverenta in ceea ce iti propui
- prezenta si aspect placut
- bune abilitati de comunicare verbala si scrisa
- organizat (a)
- spirit competitiv
- onest(a)
- initiativa orientata spre solutii
- abilitati de leadership
- experienta in coordonarea unei echipe de vanzari cu scopul atingerii tintelor de vanzari anuale

Descrierea jobului

Calitatile de mai sus te vor ajuta sa:
- coordonezi cu succes echipa de vanzari
- atingi planul de vanzari
- ai o buna relatie cu colegii (concursuri interne, raportari, respectare proceduri interne)
- implementezi

Masina de serviciu (Dacia Duster), telefon serviciu - vin la pachet cu un sistem salarial peste medie (fix + grila comision), cu o atmosfera placuta de lucru (relatie colegi-superiori ierarhici, team buildinguri) si chiar cu planuri de dezvoltare personala (traininguri, prezentari produse, promovare)

TOP Master Ltd - este un jucator important in regiunea Moldova, cu experienta de peste 10 ani in domeniul materialelor usoare de constructii.

Distribuitor al unor branduri de renume in domeniu (Deutek, Euromaster, Denbraven, Thirard, Eurociere, Everpro, Prointermed, Monolith si altii) - TOP Master Ltd ofera clientilor sai o diversitate de peste 6000 de repere din categoriile principale de produse pe care un magazin le comercializeaza (chimice, feronerie, sanitare, termice, bricolaj, solutii de colorare, constructii, echipament protectie, uz casnic) - pentru care punem la dispozitie inclusiv prezentere si standuri de expunere clientilor nostri.

Expirat
Coordonator echipa vanzari  -  TOP MASTER LTD

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles