Publicat 13 Mai 2008 | Expiră 13 Mai 2008

COORDONATOR ECHIPA VANZARI - BUCURESTI

CONFIDENTIAL
2 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

·Foarte bune abilitati de comunicare, prezentare si negociere
·Abilitati de organizare si coordonare a activitatilor
·Atitudine pozitiva, entuziasm si motivatie
·Perseverenta în atingerea obiectivelor

Descrierea jobului

Descrierea postului:

·Coordoneaza si monitorizeaza activitatea si rezultatele DSA
·Recruteaza, selecteaza si dezvolta echipele DSA
·Asigura eficienta activitatilor si îndeplinirea obiectivelor lunare
·Raporteaza periodic rezultatele activitatii echipei coordonate

Oferta (bonusuri, beneficii):

· Pachet de compensare motivant, direct corelat cu rezultatele obtinute (FIX + COMISION)
· Programe de instruire si dezvoltare profesionala si personala
· Bonusuri trimestriale si anuale
· Plan de cariera

Descrierea companiei

MULTINATIONALA

Expirat

Angajator CONFIDENTIAL

Angajatorul a ales ca denumirea companiei să nu fie făcută publică.

Numele companiei va fi dezvăluit doar celor ce vor fi contactați de către angajator.

COORDONATOR ECHIPA VANZARI - BUCURESTI  -  CONFIDENTIAL