Publicat 12 Mai 2008 | Expiră 12 Mai 2008

COORDONATOR ECHIPA VANZARI - BUCURESTI

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

·Foarte bune abilitati de comunicare, prezentare si negociere
·Abilitati de organizare si coordonare a activitatilor
·Atitudine pozitiva, entuziasm si motivatie
·Perseverenta în atingerea obiectivelor

Descrierea jobului

RESPONSABILITATI
·Coordoneaza si monitorizeaza promovarea vânzarilor active de produse si servicii de catre echipa de consultanti financiari pentru segmentul de clienti persoane fizice
·Recruteaza, selecteaza si dezvolta consultantii financiari
·Asigura eficienta activitatilor si îndeplinirea obiectivelor de vânzari de catre echipa
·Raporteaza periodic rezultatele activitatii echipei coordonate

BENEFICII:
· Pachet de compensare motivant, direct corelat cu rezultatele obtinute (FIX+ COMISION)
· Programe de instruire si dezvoltare profesionala si personala
· Bonusuri trimestriale si anuale
· Plan de cariera

Descrierea companiei

Domeniu : FINANCIAR- BANCAR

Expirat
COORDONATOR ECHIPA VANZARI - BUCURESTI  -  MULTINATIONALA