Publicat 12 Mar 2008 | Expiră 12 Apr 2008

COORDONATOR ECHIPA VANZARI BUCURESTI

CONFIDENTIAL
1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Cerinte obligatorii :
- Experienta in vanzari : minimum 3 ani;
- Permis de conducere categoria B;
- Abilitati manageriale de comunicare si negociere;
- Abilitati de coordonare si optimizare a activitatii echipei de vanzari.
Candidatul ideal trebuie sa fie persoana tenace, ambitioasa, dinamica si organizata, cu spirit competitiv, cu initiativa si dorinta de afirmare pe plan profesional.

Descrierea jobului

Dezvoltarea si gestionarea activitatii echipei de vanzari;
- Coordonarea implementarii strategiei de vanzari in teritoriu;
- Dezvoltarea retelei de clienti.
Societatea ofera pentru ocupantul acestui post conditii atragatoare de salarizare, masina de serviciu, telefon mobil, precum si posibilitati de dezvoltare continua a carierei si de pregatire profesionala.

Companie nationala specializata in distributia de materiale de constructii si amenajari interioare.

Expirat

Angajator CONFIDENTIAL

Angajatorul a ales ca denumirea companiei să nu fie făcută publică.

Numele companiei va fi dezvăluit doar celor ce vor fi contactați de către angajator.

COORDONATOR ECHIPA VANZARI BUCURESTI  -  CONFIDENTIAL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles