Coordonator echipa tehnica-echipamente slot machine

Oraș de lucru
Tipul job-ului
Salariu Nespecificat
Limbă străină Nespecificat
Permis conducere

Candidatul Ideal

Cautam un coleg nou, din Baia Mare, care sa gestioneze si sa ne dea linistea necesara de buna functionare a echipei tehnice din cadrul companiei noastre.
Daca vrei sa faci exact ceea ce iti place(coordonarea unei echipe) si stii ca esti bun la asta, noi iti oferim o viziune generoasa in care speram sa te regasesti.
Desi personalitatea si atitudinea sunt primele lucruri la care ne uitam, te rugam sa aplici la acest post doar daca esti o persoana perseverenta, ambitioasa, atenta la detalii si pasionata de domeniul electronic/electrotehnic

Te vrem in echipa noastra daca ai:
> studii superioare finalizate sau in curs de finalizare;
> abilitati bune de comunicare la toate nivelurile;
> capacitate de planificare, organizare, coordonare si evaluare a unei echipe;
> capacitatea de a forma, consolida si motiva profesional membrii echipei din subordine;
> capacitatea de a media si gestiona conflicte in cadrul echipei coordonate;
> capacitatea de a implementa politicile, procesele si strategiile companiei;
> orientare spre rezultate, motivat de a lucra intr-un mediu competitiv;
> capacitatea de a lua decizii eficiente;
> responsabilitate, corectitudine, implicare;
> permis de conducere categoria B (criteriu obligatoriu).

Descrierea jobului

Responsabilitatile tale vor fi:

> de a asigura functionarea si coordonarea departamentului tehnic;
> de a gestiona si actualiza permanent procedurile de lucru din aria de competenta a colectivului, astfel incat acestea sa fie la curent cu cerintele companiei;
> de a coordona si elabora analize statistice pentru departamentul tau;
> de a asigura mentinerea unui climat de munca adecvat in cadrul departamentului;
> de a indeplini atributiile si responsabilitatile ce iti revin si iti sunt alocate, in concordanta cu fisa postului, cu cerintele stabilite prin planul de dezvoltare al departamentului;
> de a superviza activitatea de instruire si dezvoltare a personalului din subordine si evalua performantele acestuia;
> de a fi dispus la deplasari ocazionale.

Noi iti oferim:

> loc de munca intr-o companie de succes, in continua dezvoltare;
> oportunitate de integrare rapida si eficienta alaturi de profesionisti;
> perioada de formare;
> salariu fix competitiv + tichete de masa(card);
> telefon, laptop si masina de serviciu;
> contract de munca pe perioada nedeterminata, cu norma intreaga;
> un mediu de lucru placut intr-o echipa tanara si motivata;
> posibilitatea de a fi promovat in cadrul companiei;
> posibilitatea sa contribui cu idei la dezvoltarea companiei, iar pentru asta te vom rasplati dupa masura implicarii;
> planuri de dezvoltatre pe termen lung.

Ne aflam in topul firmelor din domeniul jocurilor de noroc la nivel de tara si detinem o experienta de peste 10 ani pe piata.

Suntem intr-o continua dezvoltare si cautam oameni entuziasti, sociabili, responsabili si dornici sa invete lucruri noi atat din punct de vedere profesional, cat si personal.

Publicat 19 mai 2022 Reactualizat 18 iun. 2022 Expiră 18 iun. 2022
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos