Coordonator echipa merchandiseri

Grup Sapte S.A. - 4 poziții
Oraș de lucru
Tipul job-ului
Studii
Salariu Nespecificat
Limbă străină Nespecificat
Permis conducere

Candidatul Ideal

- Ești o persoană comunicativă și responsabilă;
- Te integrezi rapid, îți place să lucrezi în echipă și întrunesti calitățile unui lider;
- Ai spirit proactiv și ești capabil să iei decizii în condiții de stres;
- Ai abilități bune de relaționare și negociere;
- Deții permis de conducere, categoria B

Descrierea jobului

Vei implementa proiectele existente în companie în locațiile alocate și vei superviza merchandiserii pe aceste proiecte la nivel de zonă.

- Vei raporta activitatea zilnică și toate modificările sau problemele care apar propunând soluții;
- Vei realiza partea administrativă pentru fiecare merchandiser din echipa;
- Vei superviza echipa de merchandiseri urmărind implementările conform briefului primit;
- Vei participa activ la recrutarea merchandiserilor implicați în proiectele în derulare și vei evalua performanțele acestora;
- Vei asigura o comunicare eficientă între merchandiser și reprezentatul clientului;
- Vei răspunde de acordarea și transmiterea de informații corecte;
- Vei ține evidență achizițiilor lunare sau achiziții locale necesare.
Beneficii:
Salariu atractiv;
Tichete de masă;
Mașină de serviciu;
Telefon și laptop;

Descrierea companiei

✅ Despre g7
În cei peste 20 de ani de activitate, ce a început ca o firmă locală de implementare, a devenit o agenție de retail marketing full-service, conectată internațional, cu capabilități integrate de retail execution și retail experience. Totul, datorită contribuției individuale a fiecărui membru din echipă. Dacă îți sună logic, g7 este locul pentru tine.
🤝 Despre tine și g7
Îți propunem un job în care să crești și pe care să-l crești. La g7, mai important decât cum vii la job, este ce devii la job. Noi îți oferim tot suportul să faci o treabă bună și tot spațiul necesar să- ți pui propriile idei în practică.
Publicat 27 apr. 2022 Reactualizat 25 mai 2022 Expiră 27 mai 2022
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos