Publicat 27 Oct 2008 | Expiră 27 Oct 2008

coordonator echipa de vanzari

CONFIDENTIAL
1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

- motivat de castig si recunoastere
- cu deschidere catre invatare si perfectionare continua
- Studii superioare
-Asumarea responsabilitatilor
- Bune abilitati de comunicare si negociere
- Abilitati de organizare si prezentare
- Atitudine pozitiva, entuziasm si motivatie
- Perseverenta in atingerea obiectivelor

Descrierea jobului

- instruieste si coordoneaza echipa
- recruteaza si selecteaza membrii echipei
- planifica activitatile echipei
- motiveaza si evalueaza membrii echipe
- posibilitate de castig fara limite
- training continuu
- posibilitate de cariera si avansare pe rezultate
- dezvoltare personala

Expirat

Angajator CONFIDENTIAL

Angajatorul a ales ca denumirea companiei să nu fie făcută publică.

Numele companiei va fi dezvăluit doar celor ce vor fi contactați de către angajator.

coordonator echipa de vanzari  -  CONFIDENTIAL