Coordonator distributie (Responsabil relatii clienti)

CONFIDENTIAL - 1 poziție
Tipul job-ului
Salariu Nespecificat
Limbă străină
Industrii
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

  • Studii superioare
  • Limba engleză, nivel avansat (scris și vorbit)
  • Experiență în distribuție sau relații clienți
  • Abilități bune de comunicare
  • Cunoștințe SAP
  • Acurătate, abilități de organizare și gândire analitică

Descrierea jobului

  • Coordonează, planifică și execută operațiunile de distribuție conform procedurilor corporative
  • Înregistrarea datelor în baze de date și alte sisteme informatice
  • Verificarea stările de livrare utilizând aplicațiile corespunzătoare
  • Contactează expeditorii, curierii și clienții
  • Procesarea la timp a expedierilor de retur aprobate în conformitate cu reglementările firmei
  • Gestionarea și înregistrarea reclamațiilor în baza de date
  • Gestionare cererilor speciale și urgente

Beneficii:
  • Trainining și dezvoltare personală, pachet salarial atractiv (fix, bonus trimestrial), rambursarea cheltuielilor de transport, tichet de masă de 20 RON pentru fiecare zilele lucrătoare, mediu de lucru nou și modern, condiții de muncă sigure, asigurarea împotriva accidentelor de muncă
Publicat 1 iul. 2022 Reactualizat 29 iul. 2022 Expiră 31 iul. 2022
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos