Publicat 09 Oct 2019 | Reactualizat 16 Oct 2019 | Expiră 08 Nov 2019

Coordonator Distribuție Ziare – part time (f/m)

3 posturi

Candidatul ideal

• Persoane de încredere
• Abilități bune de coordonare, comunicare și planificare
• Disponibilitate pentru deplasare în zona atribuită
• Disponibilitate de lucru 20 ore/săptămână pentru București
• Cunoștințe de operare calculator

Descrierea jobului

• Realizezi situaţia privind numărul de căsuţe poştale, parcurgând aria de responsabilitate alocată
• Angajezi distribuitorii de ziare fiind responsabil de coordonarea şi supravegherea activităţiilor de distribuţie din teritoriu

Ce oferim?

• Pachet salarial atractiv
• 22 de zile de concediu care cresc în funcție de vechime
• Tichete de masă începând cu prima zi în echipă
• Măsuri eficiente de dezvoltare în carieră și posibilitatea promovării interne

Vor fi contactați doar candidații care corespund cerințelor menționate mai sus.

Cu o experienta de peste 13 ani pe piata de BTL din Romania, compania IDO AD livreaza servicii complete de BTL unui portofoliu important de clienti de pe piata din Romania, activand atat in canalul Retail cat si HORECA.

Echipa noastră, motivată şi dedicată, este permanent alături de tine.

De la distribuția ziarului până la control, de la analiza concurenței până la vânzarea de publicitate - acesta este departamentul Marketing - Producție Publicitară / Distribuție.

Îți face plăcere să interacționezi cu oamenii dar, în același timp ești pasionat de cifre, rapoarte și statistici? Atunci acesta este locul potrivit pentru tine!

Join our crew..We don’t just talk the talk. We also walk the walk

Coordonator Distribuție Ziare – part time (f/m)  -  IDO AD PUBLICITATE

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles