Publicat 24 Mai 2019 | Expiră 24 Iun 2019

Coordonator dispecerat transport

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Candidatul ideal:

Studii medii sau superioare

Cunostinte avansate operare PC

Experienta cel putin 3 ani in coordonare echipe

Aptitudini de comunicare , planificare si negociere

Seriozitate , dinamism, meticulozitate si adaptabilitate

Descrierea jobului

Descrierea jobului:

Administreaza flota auto si bugetul alocat

Preluarea cererii de oferte si gestionarea de relatii cu clientii

Gasirea solutiilor optime de desfasurare a transporturilor si comunicarea solutiilor alese catre clienti

Realizarea rapoartelor de activitate si prognozarea cheltuielilor aferente departamentului

timizarea costurilor

Descrierea companiei

Full truck loads (FTL)

Mega Trailer Operation (Domestic si EU Transport) Non / Palletized (LTL) (Domestic si EU Transport) Temperatura Controlata & Temperatura Ambientala (Domestic si EU Transport) Supply Chain Services, Transport si Logistica, Delivery Services, General Cargo, Food/Feed FMCG

Website

Industry Logistics and Supply Chain

Expirat
Coordonator dispecerat transport  -  Step One Spedition

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles