Coordonator depozit

Oraș de lucru
Tipul job-ului
Salariu Nespecificat
Limbă străină
Industrii
Permis conducere

Candidatul Ideal

- absolvirea studiilor superioare în domeniul tehnic – reprezintă avantaj;
- experiență pe un post similar – reprezintă avantaj;
- cunoștințe în domeniul construcțiilor metalice industriale, respectiv cunoștințe de izometrie - reprezintă avantaj
- cunoștințe avansate de Lb.engleză;
- cunoștințe avansate de operare PC;
- foarte bune abilități de coordonare, organizare și gestionare;
- spirit și abilitate de lucru în echipă;
- dorință de îmbunătățire constantă a nivelului profesional.

Descrierea jobului

- coordonează fluxul stocurilor de materie primă, a prefabricatelor și a comenzilor în conformitate cu proiectele în derulare și al necesităților de pe șantiere;
- monitorizează nivelul stocurilor;
- stabilește stocurile minime de materie primă necesare în gestiune, în funcție de volumul proiectelor;
- verifică și coodonează fluxul stocurilor de unelte necesare activității pe șantiere;
- coordonează recepția stocurilor în gestiune, sesizează departamentul de Achiziții, respectiv Financiar-Contabil cu privire la orice neconcordanță cantitativă/ calitativă;
- stabilește și deleagă sarcini personalului din subordine;
- propune soluții de îmbunătățire a fluxului operațional al stocurilor;
- identifică soluții pentru remedierea sau îmbunătățirea proceselor, fluxului operațional și a funcționalității depozitului;
- este responsabil cu asigurarea certificatelor de conformitate al uneltelor.

Oferim:
- pachet salarial atractiv;
- posibilități reale de dezvoltare profesională într-o companie cu o evoluție continuă;
- sprijin din partea unei echipe unite pentru o integrare plăcută, într-o atmosferă de respect și colegialitate.

Compania Zauner Romania face parte din, ZAUNERGROUP, cu peste 1250 de angajați în prezent la nivel de grup, astfel suntem unul dintre cei mai mari și mai de succes angajatori în construcția de instalații industriale din Europa.

Oferim personalului înalt calificat și motivat, oportunități interesante și posibilități de dezvoltare.

Publicat 12 mai 2022 Expiră 11 iun. 2022