Coordonator depozit

Oraș de lucru
Tipul job-ului
Salariu 3000 - 4000 RON
Limbă străină Nespecificat
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

- Seriozitate, Corectitudine
- Experianta anterioara in depozit si in operarea unui sistem WMS

Descrierea jobului

- Coordonarea tuturor activitatilor din depozit (receptie marfa, picking, livrare, aranjare marfa)
- Coordonarea echipei existente (4 persoane) si cresterea acesteia
- Prioritizarea comenzilor in functie de fluxul existent
- Supervizarea fluxurilor dintre depozitul de marfa si atelierul de personalizare
- Inventarierea periodica a stocului de marfa
- Legatura cu departamentul financiar-contabil privind reglarea diferentelor aparute la receptie sau inventar

Depozitul se afla in Bucuresti, Sector 5, zona Trafic Greu

Beneficii:
- salariu fix
- bonuri de masa
- sistem de bonusare de sarbatori
- program de lucru de luni-vineri: 8.30-17.30
- abonament la clinica privata, dupa 6 luni de la angajare

De 20 de ani suntem alaturi de Clientii nostri, oferind produse si servicii de calitate. Importam si distribuim promotionale si tricouri personalizate, cu stocuri in Bucuresti. Principalele branduri pe care noi le distribuim in Romania sunt Fruit of the Loom, Sol's si Russell.

Din ultimul studiu reiese faptul ca 98,5% din clientii nostri ne-ar recomanda, iar peste 97.5% din clienti apreciaza calitatea produselor si termenele de livrare cu foarte bine si bine.

Ce spui, te-am convins sa te alaturi echipei noastre?

Publicat 12 mai 2022 Expiră 11 iun. 2022