Publicat 29 Iul 2008 | Expiră 30 Iul 2008

COORDONATOR DEPARTAMENT VANZARI CLUJ

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

CERINTE:
- Absolvent de studii superioare

- Cunostinte comerciale despre piata locala si produsele de stomatologie constituie avantaj ;

- Excelente abilitati sociale, de comunicare si negociere ;

- Capabil sa acumuleze informatii tehnice ;

- Limba engleza, cel putin nivel mediu ;

- Posesor de carnet de conducere categoria B

- Experienta in vanzari de minim 3-4 ani

Descrierea jobului

Responsabilitati:
- promoveaza produsele specifice de stomatologie si de laborator de tehnica dentara la clientii din portofoliu;

- stabileste , dezvolta si mentine relatiile cu clientii ;
- participa la diverse evenimente si intalniri (expozitii, simpozioane) ;

- urmareste indeplinirea obiectivelor individuale si contribuie la reaizarea obiectivelor firmei ;
Se ofera:
- salar atractiv in functie de realizari ;

- carte de munca;

- training-uri orientate pe dezvoltatrea de abilitati specifice activitatii.

SC MEDICA M3 COMEXIM ESTE O SOCIETATE DE DISTRIBUTIE SI COMERCIALIZARE A PRODUSELOR STOMATOLOGICE IN ROMANIA.

Expirat
COORDONATOR DEPARTAMENT VANZARI CLUJ  -  MEDICA M3 COMEXIM

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles