de ani Fără Frică...

Publicat 01 Nov 2019 | Expiră 02 Dec 2019

Coordonator departament tehnic

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Absolvent studii superioare tehnice, preferabil Inginerie Mecanică
Cunostinţe solide de desen tehnic şi Autocad
Cunostinţe Microsoft Office (Word, Excel, Access, Outlook)
Minim 2 ani experienţă într-o poziţie de coordonare a unui departament
Cunoștinţe tehnice solide privind procesele de producţie
Cunostinţe de limba engleză: scris/ vorbit la nivel avansat
Bune abilități de comunicare
Putere de decizie şi asumare de responsabilitate
Capacitate de organizare și gestionare eficientă a timpului
Orientare spre rezultate
Atitudine pozitivă

Descrierea jobului

Coordonează şi supervizează activitatea din departament
Iniţiază activităţi de modificare/ completare a documentaţiei tehnice atunci când acest lucru este necesar
Analizează şi verifică timpii de execuţie
Analizează documentaţia tehnică şi pe baza ei stabileşte itinerariul tehnologic
Lansează produsele în producţie conform documentaţiei tehnice
Urmăreşte produsele lansate în lucru şi oferă suport tehnic departamentului de productie
Participă la selecţia, instruirea şi perfecţionarea echipei de ingineri din subordine
Evaluează personalul din subordine pe baza obiectivelor de performanţă si criteriilor de evaluare stabilite
Urmăreşte îndeplinirea indicatorilor de performanţă ai departamentului

Alatură-te echipei noastre şi poţi beneficia de un mediu de lucru profesionist într-o companie multinațională, un salariu motivant, bonus de performanţă, asigurare medicală, tichete de masă, decontarea transportului şi pensie privată.

Infiintata in 2004 la Cluj-Napoca ca parte a grupului CSi, cu sediul central in Olanda, CSi Romania dezvolta si produce o gama larga de echipamente de manipulare si transport, destinate bunurilor de larg consum.

Competitivitatea CSi Romania se remarca atat in ceea ce priveste tehnologia utilizata, calitatea produselor cat si complexitatea lor.

Expirat
Coordonator departament tehnic  -  CSI ROMANIA - DUTCH ROMANIAN COMPANY

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles