Publicat 15 Iun 2020 | Reactualizat 13 Iul 2020 | Expiră 16 Iul 2020

Coordonator Departament Productie

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

- Persoana care are disponibilitate pentru lucru prelungit, ore suplimentare
- Persoana care are un mod dе comportare adecvat pentru interactiunea cu clientii firmei
- Persoana care se poate impune prin forta argumentului si comportament in fata colectivului dе muncitori
- Persoana organizata indreptata catre rezultatul final
- Persoana care stie sa citeasca planuri, detalii tehnice si schite ( in general din domeniul constructiilor )
- Persoana care a lucrat intr-un mediu in care se cereau rapoarte dе activitate
- Persoana ce stie sa lucreze in programele dе baza cu PC-ul.
- Persoana dinamica.

Descrierea jobului

- Coordonarеa tuturor еchipеlor de productie pеntru lucrarile in dеrularе
- Colaborarea cu persoanele din birou pentru realizarea programarilor corecte a lucrarilor
- Intocmirea rapoartelor de activitate saptamanale si lunare
- Intocmeste procedurile de lucru
- Semnaleaza neconformitatile ce apar in derularea activitatii si initializeaza rapoartele de neconformitate.
- Efectuarea necesarului de scule utilaje
- Urmareste si semnaleaza nereguli privind orele suplimentare ce se trec in condica de catre personalul din subordine.
- Participa si are influenta majoritara in angajarea personalului necesar constituirii echipelor de productie
OFERTA
- telefon de servici
- bonusuri de performanta
- bonusuri pentru indeplinirea anumitor obiective trasate

Glass Expert este o firma romaneasca avand capital integral autohton si are ca principal obiect de activitate prelucrarea si finisarea sticlei plane.
Din activitatea de baza s-au desprins si celelalte activitati ce le desfasuram in prezent. Astfel, produsele si serviciile noastre se adreseaza in prezent unui segment de piata larg, fiind subcontractori a unor proiecte de anvergura.
Capacitatile de productie ce ne permit sa executam orice tip de prelucrare a sticlei plane sunt dispuse intr-un spatiu de productie de cca 2500mp din care peste 1200 mp spatiile de productie si 150mp spatiu de birouri.
Spatiile de productie si birourile sunt in Popesti Leordeni fiind situati pe DN6, la 3km de Bucuresti.
Mai multe detalii referitor la activitatea desfasurata, puteti vedea pe site-ul nostru : www.xglas.eu

Expirat
Coordonator Departament Productie  -  SC GLASS EXPERT CONTRACTOR SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles