Publicat 15 Mai 2019 | Expiră 14 Iun 2019

COORDONATOR DEPARTAMENT CURATENIE

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

- experienta anterioara in formarea, conducerea si coordonarea unei echipe in cadrul unui departament de curatenie;
- spirit de echipa;
- persoana comunicativa, flexibila, loiala, dornica de implicare pe termen lung;
- cunostinte pc (Word, Excel, Power Point).

Descrierea jobului

1. Stabileste turele menajerelor (programul);
2. Stabileste impreuna cu sefii de departament orarul /saptamana pentru curatenia generala a cabinetelor si urmareste respectarea acestuia;
3. Supravegheaza/verifica curatenia in clinica / spital si in exteriorul acestora si stabileste sarcinile de lucru pentru menajere (optimizand activitatea acestora) ;
4. Supravegheaza / verifica ingrijirea plantelor de interior si exterior de catre menajere;
5. Propune bonificatii, penalizari;
6. Evaluaza in scris anual activitatea menajerelor;
7. Comanda si primeste materialele necesare saptamanal;
8. Tine evidenta materialelor si consumul acestora pe fiecare tura in parte;
9. Aproba cererile de concediu de odihna.

Sanador este o companie cu capital 100% romanesc, care furnizeaza intreaga gama de servicii medicale.
Infiintata in 2001 Sanador a avut o dezvoltare continua, exclusiv organica, fara nici o achizitie.
In anul 2011 Sanador a inaugurat cel mai mare spital privat generalist din Romania, cu 402 paturi si 10 sali de operatie, avand una dintre cele mai performante sectii de terapie intensiva adulti si neonatologie.
In tot acest timp, Sanador a atras unii dintre cei mai performanti medici si personal mediu de inalt profesionalism, reusind sa atinga performante deosebite, chiar si premiere medicale in Romania. Mizand foarte mult pe resursa umana, Sanador a dezvoltat permanent procesul de recrutare, atragand oameni care sa se simta mandri ca fac parte din aceasta companie.

Expirat
COORDONATOR DEPARTAMENT CURATENIE  -  S.C. SANADOR S.R.L.