Publicat 23 Mai 2008 | Reactualizat 21 Iun 2008 | Expiră 23 Iun 2008

Coordonator de vanzari zonal

3 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

- experienta in vanzari in domeniul turism/transporturi minim 1 an
- abilitati de negociere, comunicare si relationare cu clientii
- disponibilitate deplasari in tara si program prelungit
- persoana dinamica, organizata, orientata spre rezultat
- cunostinte operare PC

Descrierea jobului

- sa promoveze imaginea societatii
- sa mentina si sa dezvolte portofoliul de clienti
- analiza evolutiei vanzarilor si gasirea de noi strategii de marketing
- coordonarea agentiilor de voiaj din zona alocata

Firma de transport international de persoane, cu sediul central in Barcelona, avand peste 30 de ani de experienta in transport de pasageri in Spania. Flota dispune de mai mult de 40 de autocare pentru asigurarea serviciilor oferite, de la microbuze de 30 de locuri pana la duble etajate de 75 de locuri, fara sa omitem ultimele achizitii de 15 metri, cu 63 de locuri.

Firma este in expansiune in Romania pentru a comercializa liniile regulate care unesc aproape toata Romania cu centrul si sudul Spaniei. Dispunem de 25 birouri in Romania.

Dorim sa impartim acest proiect de viitor formand parte din o echipa de profesionisti.

Expirat
Coordonator de vanzari zonal  -  S.C. SAIZ TOUR ROMANIA, S.R.L.