Publicat 01 Aug 2008 | Expiră 01 Sep 2008

COORDONATOR DE VANZARI SI/SAU REPREZENTANT DE VANZARI: Galati, Ploiesti, Brasov, Iasi, Constanta

CONFIDENTIAL
5 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Se cer:
- aptitudini de organizare si planificare;
- abilitati in vanzari si negociere;
- abilitati in comunicare si lucru in echipa;
- experienta in vanzari sau dorinta de a urma o cariera in vanzari.
Se ofera:
- posibilitatea unei cariere de succes in cadrul unei companii in continua dezvoltare;
- dezvoltarea abilitatilor personale si profesionale intr-un mediu tanar, dinamic si profesionist;
- pachet financiar atractiv (salariu fix + bonus + bonus de performanta).

Descrierea jobului

Responsabilitati:
- atingerea targetului de vanzari conform planului de vanzari pe proiect;
- prospectarea pietei si dezvoltarea portofoliului de clienti;
- implicarea activa in planificarea si organizarea proiectului.

Companie tanara cu experienta structurata pe doua divizii, si anume:
1. divizia de evenimente (in dezvoltare la nivel national si international);
2. divizia de publicitate indoor (in dezvoltare pe canalele: transport, centre comerciale, universitati).

Expirat

Angajator CONFIDENTIAL

Angajatorul a ales ca denumirea companiei să nu fie făcută publică.

Numele companiei va fi dezvăluit doar celor ce vor fi contactați de către angajator.

COORDONATOR DE VANZARI SI/SAU REPREZENTANT DE VANZARI: Galati, Ploiesti, Brasov, Iasi, Constanta  -  CONFIDENTIAL