COORDONATOR DE TRANSPORT

GEPETO IMPEX SA - 1 poziție
Oraș de lucru
Tipul job-ului
Salariu Nespecificat
Limbă străină Nespecificat
Industrii
Permis conducere

Candidatul Ideal

  • Studii medii sau superioare
  • Atestat ARR coordonator transport
  • Cunostinte operare PC
  • Experienta de cel putin 1 an in coordonare personal
  • Experienta relevanta in posturi similare constituie avantaj
  • Aptitudini de comunicare, planificare si negociere
  • Seriozitate, dinamism, disciplina, meticulozitate, adaptare.
  • Permis de conducere fara evenimente rutiere
  • Disponibilitate pentru program prelungit
  • Cunostinte de mecanica auto
  • Domiciliul in Constanta,Navodari,Lumina sau Ovidiu.

Descrierea jobului

  • Administreaza flota proprie
  • Planifica, organizeaza, coordoneaza activitatea colegilor din subordine-conducatori auto transport marfa
  • Actualizeaza documentele autovehiculelor parcului auto si tine evidenta acestora
  • Monitorizeaza starea tehnica a parcului auto elaborand programe de reparatii si intretinere a acestuia, solicita devize de reparatii, le actualizeaza, se asigura de respectarea termenelor de reparatii in service, revizii, ITP, roviniete, RCA, schimb anvelope si placute de frana.
  • Raspunde de realizarea inspectiilor cu verificare vizuala a autovehiculelor(intretinere,curatenie,integritate)
  • Verifica facturile emise de catre diverse service-uri auto in cazul reparatiilor, tine evidenta cheltuielilor de parc auto.
  • Se asigura ca autovehiculele proprii detin toate dotarile necesare conform legii si/sau regulilor interne.

Descrierea companiei

Fabrica de procesare si preparare a produselor din carne.
Fabrica isi desfasoara activitatea in localitatea Lumina Jud.Constanta.
Publicat 11 oct. 2021 Expiră 10 nov. 2021
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos