Publicat 01 Iun 2019 | Expiră 05 Iun 2019

Coordonator de transport

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Experienta in domeniul transporturilor rutiere interne si internationale de marfuri

Abilitati de planificare, organizare si comunicare

Descrierea jobului

Organizeaza diferite tipuri de transporturi, urmareste permanent stadiul acestora si finalizarea lor

-Intocmeste documentatia de transport si opereaza in timp in programul companiei referintele aferente transporturilor organizate

-Cunoaste si respecta prevederile legale si cerceteaza mai multe surse si date

Beneficii :

Salariu atractiv plus bonusuri.
Mediu de lucru confortabil
Stres redus

Descrierea companiei

Transport intern şi internaţional

Mărfuri generale, frigorifice, vrac și agabaritice, specializat în transporturi de utilaje agricole și mărfuri periculoase de tip ADR Oferim la prețuri competitive servicii complete de logistică pentru transportul utilajelor agricole și cu gabarit depășit. Asigurăm servicii de cel mai înalt nivel în domeniul transportului rutier intern și internațional, atât în regim de grupaj, cât și în exclusivitate.

Expirat
Coordonator de transport  -  Siclog SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles