Publicat 04 Feb 2019 | Expiră 07 Mar 2019

COORDONATOR DE FARMACII

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

-studii superioare( constituie avantaj Facultatea de Medicina si Farmacie)
-experiența in domeniul farmaceutic minimum 2 ani;
-cunoașterea pieței farmaceutice si de retail;
-experiența in coordonarea si conducerea unei echipa ( constituie un avantaj)
-aptitudini in colaborarea cu oamenii, comunicare, motivare, adaptare, medierea conflictelor;
-respectarea sarcinilor trasate, integritate si corectitudine conform cu cerințele companiei;
-adaptarea la condiții si lucrări noi;
-abilitați de organizare, planificare si analiza;
-capacitatea de a lua decizii si de asumare;
-abilitați de implementare, obținere si verificare a obiectivelor companiei;
- cunoștințe in utilizarea MS Office
-deținere permis de conducere categoria B

Descrierea jobului

-implementarea , realizarea si verificarea targetelor companiei;
-respectarea si monitorizarea procedurilor interne;
-participarea la deschiderea de noi farmacii si instruirea personalului nou angajat;
-elaborarea si transmiterea rapoartelor de activitate solicitate, către persoanele responsabile(interesate);
-răspunde de motivarea, dezvoltarea si evaluarea personalului din echipa sa, in funcție de obiectivele stabilite.

Beneficii:

-pachet salarial motivant;
-mediu de lucru competitiv;
-posibilitatea de dezvoltare a carierei prin cursuri de specialitate

Professional Farmaline” a aparut din dorinta si necesitatea de a oferi o gama de servicii farmaceutice complete venind in intampinarea nevoilor consumatorului local.

Calitatea produselor si a serviciilor furnizate ne-au ajutat sa crestem, astfel incat reteaua “Professional Farmaline” numara in prezent 21 farmacii si oficine locale, intr-un cadru ce include zonele geografice Prahova, Dambovita si Brasov, care se bucura de locatii cu acces facil si ambient elegant.
Desfasurarea fluenta a activitatii noastre este sustinuta logistic de un depozit exclusiv, care indeplineste in totalitate parametrii tehnici de pastrare si manipulare a produselor intr-un sistem integrat, controlat constant prin senzori si caracteristici tehnice informatizate, respectand standardele legale impuse.
Suntem pe deplin preocupati de aducerea in portofoliu, a celor mai bune produse de uz medical, terapeutic, profilactic sau cosmetic, pe care le oferim alaturi de preturi corecte si consiliere personalizata.
Planurile noastre includ utilizarea stiintei in favoarea sanatatii atat prin calitatea si inovatia produselor comercializate cat si prin instruirea continua a personalului implicat, care a depasit in prezent cifra de 200 de angajati.

Expirat
COORDONATOR DE FARMACII  -  PROFESSIONAL FARMA LINE

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles