Publicat 31 Ian 2019 | Expiră 31 Ian 2019

COORDONATOR DE FARMACII

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

-studii superioare( constituie avantaj Facultatea de Medicina si Farmacie)
-experiența in domeniul farmaceutic minimum 2 ani;
-cunoașterea pieței farmaceutice si de retail;
-experiența in coordonarea si conducerea unei echipa ( constituie un avantaj)
-aptitudini in colaborarea cu oamenii, comunicare, motivare, adaptare, medierea conflictelor;
-respectarea sarcinilor trasate, integritate si corectitudine conform cu cerințele companiei;
-adaptarea la condiții si lucrări noi;
-abilitați de organizare, planificare si analiza;
-capacitatea de a lua decizii si de asumare;
-abilitați de implementare, obținere si verificare a obiectivelor companiei;
- cunoștințe in utilizarea MS Office
-deținere permis de conducere categoria B

Descrierea jobului

-implementarea , realizarea si verificarea targetelor companiei;
-respectarea si monitorizarea procedurilor interne;
-participarea la deschiderea de noi farmacii si instruirea personalului nou angajat;
-elaborarea si transmiterea rapoartelor de activitate solicitate, către persoanele responsabile(interesate);
-răspunde de motivarea, dezvoltarea si evaluarea personalului din echipa sa, in funcție de obiectivele stabilite.

Beneficii:

-pachet salarial motivant;
-mediu de lucru competitiv;
-posibilitatea de dezvoltare a carierei prin cursuri de specialitate

Expirat
COORDONATOR DE FARMACII  -  PROFESSIONAL FARMA LINE

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles