Publicat 16 Sep 2008 | Expiră 18 Sep 2008

coordonator agenti vanzari

CONFIDENTIAL
40 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Cerinte:
1. Studii superioare;
2. Experienta in vanzari de minim 3 ani
3. Domiciliul in unul din cele 40 de orase mari din tara
4. Permis de conducere categoria B (minim 1an);
5. Disponibilitate la deplasari de lunga durata;
6. Bune abilitati de comunicare si negociere;
7. Bun organizator, cu abilitati de planificare a activitatilor desfasurate si orientare catre atingerea obiectivelor ;
8. Persoana extrovertita cu aspect fizic placut.
ACEST ANUNT ESTE VALABIL IN TOATA TARA

Descrierea jobului

Responsabilitati:
1. planificare activitate de vanzare pentru divizia de care raspunde;
2. supervizare si coordonare activitate agenti;
3. identificare clienti potentiali;
4. vizitare clienti potentiali si negociere contracte;
5. urmarire livrare comenzi si efectuare plati.

Beneficii:
1. Salariu fix motivant plus bonusuri in functie de rezultate;
2. Masina si telefon de serviciu;
3. Desfasurarea activitatii in cadrul unei companii nationale in plina dezvoltare

Suntem unic Importator pentru Romania al balsamului cocolino. In plus reprezentam (in mod non-exclusiv) si alti producatori de ulei de floarea soarelui ,bauturi energizante(redbul) astfel incat portofoliul nostru de oferta sa acopere toate posibilele cerinte ale clientilor.

Expirat

Angajator CONFIDENTIAL

Angajatorul a ales ca denumirea companiei să nu fie făcută publică.

Numele companiei va fi dezvăluit doar celor ce vor fi contactați de către angajator.

coordonator agenti vanzari  -  CONFIDENTIAL