Coordonator activitati curatenie profesionala

Oraș de lucru
Tipul job-ului
Studii
Salariu Nespecificat
Limbă străină
Permis conducere

Candidatul Ideal

Persoana dinamica deschisa spre un domeniu profesional, dinamic, stabil.
Daca vrei sa inveti ceva cu adevarat practic si folositor,
Daca vrei sa-ti dovedesti ca poti fi un manager;
Ai o sansa... profita!
Ce urmarim ?
- Orientare spre rezultate si calitate;
- Bune abilitati organizatorice;
- Abilitatea de a lucra atat independent cat si in echipa;
- Bune abilitati de comunicare scris si verbal;
- Minim studii medii finalizate;
- Cunostinte operare PC constituie un avantaj;
- Permis de conducere categoria B constituie un avantaj;
- Experienta constituie un avantaj.

Descrierea jobului

Echipele de curatenie profesionala implica activitati specifice si nu numai.

Industria de curatenie profesionala este diferita de "a face curat". Este vorba de organizare, de chimie, de management de alocarea resurselor, de branding, de relatia cu clientul.
Principalele activitati:
- Asigura un inalt nivel de calitate a serviciilor prestate;
- Recruteaza, antreneaza si motiveaza membrii echipelor de agenti de curatenie;
- Coordoneaza si supravegheaza activitatea agentilor de curatenie;
- Asigura comunicarea cu reprezentantii clientilor;
- Estimeaza resursele necesare pentru realizarea diverselor proiecte;
- Urmareste si optimizeaza consumul de materiale;
- Raporteaza catre superiorul ierarhic activitatea desfasurata;

Companie specializata in servicii complete de property si facility management.

O echipa tanara si flexibila care cauta mereu sa dezvolte atat calitatea cat si natura serviciilor necesare domeniului administrativ.
Publicat 19 oct. 2021 Reactualizat 16 nov. 2021 Expiră 18 nov. 2021
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos