Coordonator activitate operationala/colectare, Judetul Alba

RER VEST S.A. - 1 poziție
Oraș de lucru
Tipul job-ului
Salariu 100 RON
Limbă străină
Permis conducere

Candidatul Ideal

Cerinte:
-Studii superioare, profil tehnic;
-Cunostinte operare pachet Office la nivel avansat;
-Bune cunostinte in industria logistica/ flota auto/ tehnic/productie/salubritate/evaluarea performantelor;
-Cunoaşterea modului de utilizare a echipamentelor din dotare;
-Cunoasterea limbii engleze constituie avantaj;
-Abilitati de prezentare, planificare si organizare;
-Abilităţi de comunicare si delegare a sarcinilor;
-Experienta in managementul proiectelor/ coordonarea unei echipe;
-Spirit de iniţiativă şi lucru in echipa;
-Experienţă în domeniu constituie avantaj;
-Permis de conducere auto categoria B;
-Disponibilitate la deplasări/detașare.

Descrierea jobului

Oferim:
-Salariu motivant, bonus de performanta la finalizarea proiectelor;
-Tichete de masa, prime de sarbatori si concediu de odihna;
-Respectarea timpilor de lucru;
-Loc de munca stabil, sarcini si responsabilitati clare;
-Suport tehnic si logistic in realizarea sarcinilor;

Respobsabilitati:
-Conducerea şi coordonarea activitatii punctului şi a personalului din subordine;
-Supravegherea executiei planului de proiect (termene, planificarea activităților zilnice, monitorizarea progreselor si a performantei echipei, norme de comportament și siguranță în muncă);
-Urmăreşte activitatea de gestionarea a deşeurilor intrate în stație în vederea sortării mecanice şi manuale;
-Organizează şi urmărește activitatea de depozitare, încărcare şi livrare a deșeurilor sortate mecanic sau manual, inclusiv cantitatea de deșeuri biodegradabile;
-Urmărește respectarea procedurilor privind intrarea deșeurilor, sortarea, TMB și depozitarea acestora in punctul de lucru;
-Coordonarea eficienta a tuturor activitatilor proiectului in vederea atingerii obiectivelor stabilite la cele mai inalte standarde de calitate;
-Întocmirea de rapoarte specifice cu privire la activitatea prestată.

RER VEST este o societate mixtă româno-germană, operator licenţiat de salubritate al Oradiei, având în responsabilitate colectarea deşeurilor de la populaţie, precum şi salubrizarea stradală şi deszăpezirea arterelor în timpul iernii. Dorim să oferim tuturor clienţilor noştri o consultanţă competentă şi amabilă, să-i convingem că suntem partenerul de care au nevoie şi împreună să contribuim la protecţia mediului înconjurător, să înlăturăm şi să evităm deşeurile, să reintroducem în circuitul economic deşeurile reciclabile şi, de asemenea, să asigurăm depozitarea deşeurilor astfel încât copiii noştri să trăiască într-un mediu înconjurător curat şi plăcut.

Informații despre companie: https://rervest.ro

Publicat 11 nov. 2021 Reactualizat 9 dec. 2021 Expiră 11 dec. 2021
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos